Mazaniec
Miejscowość | Przez | Godzina odjazdu | Uwagi | Relacja |
---|---|---|---|---|
Częstochowa | Pajęczno, Działoszyn, Miedźno | 6:59 S |
Radoszewice - Częstochowa | |
Pajęczno | Siemkowice | 11:03 Dmz |
Wieluń - Pajęczno Radoszewice - Pajęczno |
|
Radoszewice | Lipnik |
15:41 S |
Pajęczno - Radoszewice | |
Siemkowice | Mazaniec | 16:34 S | Skomunikowanie w Osjakowie z kursem z Wielunia (odjazd z Wielunia 15:40) i kursem z Łodzi (odjazd z Łodzi 13:50) | Osjaków - Siemkowice |
Wieluń | Osjaków | 5:34 S 12:47 Dmz |
Chorzew - Wieluń Pajęczno - Wieluń |
Marchewki
Miejscowość | Przez | Godzina odjazdu | Uwagi | Relacja |
---|---|---|---|---|
Częstochowa | Pajęczno, Działoszyn, Miedźno | 7:07 S | Radoszewice - Częstochowa | |
Ożegów | Siemkowice, Chorzew, Siemkowice | 14:40 S | Pajęczno - Ożegów | |
Pajęczno | 7:30 S 11:14 Dmz |
Działoszyn - Pajęczno |
||
Radoszewice | Siemkowice | 15:31 S | Pajęczno - Radoszewice | |
Wieluń | Siemkowice, Mokre | 6:45 S | Pajęczno - Wieluń | |
Siemkowice, Osjaków | 12:41 Dmz | Pajęczno - Wieluń |
Łukomierz
Miejscowość | Przez | Godzina odjazdu | Uwagi | Relacja |
---|---|---|---|---|
Działoszyn | Siemkowice | 7:22 S | Pajęczno - Działoszyn | |
Łódź | Kiełczygłów, Wolę Wiązową, Widawę, Łask, Pabianice | 7:05 Dn 12:15 Dmz |
W dni robocze od poniedziałku do piątku przesiadka w Widawie. | Wieluń - Łódź |
Ożegów | Chorzew, Siemkowice | 14:47 S | Pajęczno - Ożegó | |
Siemkowice | 14:59 S | |||
Pajęczno | Siemkowice | 7:24 S | Działoszyn - Pajęczno | |
Chorzew, Siemkowice | 7:14 S | |||
Kiełczygłów, Rząśnię | 15:33 S | |||
Siemkowice | 15:53 S |
Wieluń - Siemkowice | ||
Wieluń | Lipnik, Osjaków | 5:29 S | Chorzew - Wieluń | |
Kiełczygłów, Bugaj Lipnicki, Lipnik, Osjaków | 6:22 S | Siemkowice - Wieluń | ||
Działoszyn, Krzeczów | 13:54 Dmz | Łódź - Wieluń |
Legenda:
D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w nauki szkolnej
m - nie kursuje 24 i 31 grudnia
n - nie kursuje 24 i 31 grudnia i w Wielką Sobotę
z - nie kursuje w piątek po Bożym Ciele i 2 maja